Розробки
Український тренер В'ячеслав Євмінов розробив унікальний комплекс вправ, які допомагають вилікувати хребет

Захворювання хребта є однією з найсерйозніших проблем сучасного суспільства. Такі фактори, як малорухливий спосіб життя, сидяча робота і нерівномірний розподіл фізичних навантажень, викликають болі в області спини, а також порушення в роботі хребта.

Заслужений тренер України та майстер спорту з академічного веслування, В'ячеслав Євмінов, розробив унікальний комплекс вправ, які допомагають позбутися больових відчуттів, вилікувати хребет, а також сприяють усуненню супутніх захворювань. Усі вправи виконуються на спеціальній дошці під назвою «профілактор Євмінова».

До створення тренажера і відомої зараз у всьому світі методики профілактики і лікування захворювань хребта В'ячеслава Євмінова підштовхнула власна серйозна травма - міжхребцева грижа. Спортсмен випробував різні підходи у лікуванні: ходив до знахарів, мануальних терапевтів, а після походу до китайського цілителя довелося лікувати ще й опіки та зараження крові. З часом В'ячеславу Володимировичу навіть пересуватися самостійно стало важко. Одного разу, виходячи з ліфта, він раптом не відчув ніг і впав. Найкращі в україні фахівці з травматології та ортопедії пропонували операцію, щоправда, повного зцілення не обіцяли, шанси були 50 на 50. Якби результат був невдалим, то в майбутньому В'ячеслав Володимирович був би прикутий до інвалідного візка. Тоді він серйозно замислився над тим, як стати на ноги.

Допомогли знання інженера, тяга до конструювання, а також досвід роботи тренером з веслування. Коли перша дошка була готова, Євмінов приступив до посилених занять, одночасно розробляючи комплекс вправ. Суть методики полягала в тому, що на перших етапах відновлення хребта різких рухів робити не можна - лише легкі вправи на зразок потягувань. Потім комплекс ускладнюється, причому, при регулюванні дозування навантажень і виконання вправ під різними кутами, які активізували обмінні процеси і зміцнювали м'язи хребта, його складність зростає до тих пір, поки не утворюється новий, здоровий м'язовий корсет. Через рік обстеження показали, що одна грижа повністю розсмокталась, а друга знаходилась на стадії зникнення.

Слава про винахід швидко ширилась Україною. Багато хто просив змайструвати і для них такий тренажер. Євмінов охоче брався за справу - кожна нова дошка була досконалішою за попередню. Згодом її почали називати профілатором: через те, що, за переконанням В'ячеслава Володимировича, щоб попередити захворювання, нею необхідно користуватися так само регулярно, як і зубною щіткою. Але, на жаль, більшість пацієнтів дізнаються про чудодійний тренажер, коли болі в спині стають нестерпними.

Наразі методика Євмінова - запатентована і затверджена Міністерством охорони здоров'я України методика лікувальної фізкультури (кінезотерапії) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта в будь-якому віці, схвалена МОЗ, Академією медичних наук України та рекомендована для використання в лікувально-профілактичних установах різного профілю, спортивних і тренувальних залах , на виробництві і вдома.

Ця методика усуває причину захворювання, позбавляючи від болю в різних відділах хребта, відновлює всі функції хребта, ефективно застосовується для відновлення хребта у спортсменів з метою повернення їх у великий спорт в комплексі з іншими методиками, використовується для відновлення хворих після травм і перенесених операцій на хребті, відновлює і зберігає зріст людини протягом усього життя, сприяє лікуванню сколіозу, остеохондрозу, радикуліту, міжхребцевої грижі, лордозу, плоскостопості, порушень постави і т. п., проста у виконанні і ефективна в будь-якому віці. Крім того, комплекс вправ на профілакторі Євмінова допомагає у підготовці тіла жінок до майбутнього материнства, позбавляючи від неприємних відчуттів в області попереку після проведених пологів, а також коригує фігуру.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО
Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин
Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд
Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ