Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО

Всі знають, що у нас точиться війна. А ще, досить багато людей в курсі, що демобілізованим хлопцям зараз важко знайти роботу. Часто їх не хочуть брати з різних причин. Але є два бійця АТО, які не розгубилися і відкрили власну піцерію «Pizza Veterano».

Ці сміливі чоловіки – Леонід Остальцев і Рафаель Агаєв. Вони спілкувались ще до війни, але в АТО доля їх розвела по різним містам і батальйонам. Коли ж повернулись до мирного життя, зрозуміли, що далі жити як завжди не вийде. Тоді прийшла ідея відкрити не просту піцерію, а таку, завдяки якій можна допомагати військовим.

Як саме? Все просто, вони використовують правило «підвішеної» піци. Кожен відвідувач закладу може оплатити піцу для учасників АТО. Коли ж такі прийдуть у піцерію, їм віддають якусь з цих піц безкоштовно. Так було під час відкриття закладу, 4 грудня 2015 року.

Напередодні відкриття Леонід написав у своєму Facebook: «Нарешті сталось))) Проект "PIZZA VETERANO" починає свою роботу завтра 4 грудня після 16.30 в Метрограді 13 квартал кафе «Kaizen»))) Я довго йшов до цього, і без підтримки друзів і близьких скоріше за все цього не було б. Трохи про проект. Він пілотний - тому ми запустили його на території іншого ресторану. У проекті готують піцу тільки учасники бойових дій (поки нас 2-є, але через кілька тижнів почнемо шукати ще піцайоло серед АТОшников). По неділях у нас будуть майстер-класи для дітей - так що приводьте карапузів, а ми навчимо їх готувати. Платите Ви тільки за маленьку піцу, все інше безкоштовно))) 10% прибутку від кожної купленої піци, йде на добру справу))) Ми чекаємо ВСІХ і КОЖНОГО - нагодуємо, напоїмо, а потім ще раз нагодуємо)))»

А ця добра справа, про яку згадує Леонід Остальцев у своєму пості, це допомога діткам, батьки яких не повернулись з АТО.

Зараз піцерія набрала обертів: штаб збільшився (і працюють там виключно бійці АТО), «підвішені» піци почали не тільки дарувати українським військовим в самому закладі, але і надсилати у госпіталі для поранених, регулярно проводяться майстер-класи для діточок.

Відвідувачі піцерії теж не забувають про «підвішені» піци для учасників АТО. 1 квітня Леонід написав звіт щодо цього: «Майже за 4 місяці роботи, на підвішені піци було зібрано 186 710 гривень, з них 26 445 гривень на картку. Було передано близько 2 500 піц на суму 178 820 гривень.»

Зараз піцу в «Pizza Veterano» роблять 7 бійців АТО.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин
Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд
Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ
Розробки
Український бренд, речі якого творять модну революцію