Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин

Тепер інноваційні пристрої створюють не лише для людей, а й для їхніх домашніх улюбленців. Один з топових девайсів для тварин належить українським винахідникам.

А почалось все з киянина Олександра Нескіна та його собаки Роккі. Коли він йшов з дому, пес своїм скавулінням доводив сусідів до сказу та нищив оббивку меблів. Тож він задумався, як розважити улюбленця, поки господаря нема вдома.

Так і з’явився Petcube — пристрій для дистанційного догляду за тваринами. Робот зроблений у формі алюмінієвого куба, у який помістили HD-камеру, мікрофон та динаміки.

Стильний ґаджет підключається до Wi-Fi та дозволяє господареві з будь-якої точки світу розмовляти та стежити онлайн за чотирилапим другом просто зі свого смартфона. А ще у "коробку" вмонтована лазерна указка, завдяки якій можна з тваринами навіть погратися. Тож відтепер таємне життя чотирилапих стає явним.

До Олександра приєдналися двоє його друзів Андрій Клен і Ярослав Ажнюк. Андрій взявся за дизайн та брендування, Ярослав — за маркетингову стратегію. У 2012 році хлопці заснували компанію Petcube Inc.

Спочатку у розвиток проекту хлопці вклали 40 тисяч доларів своїх заощаджень. Потім Petcube отримав початкове фінансування від SOSventures. Для налагодження виробництва команда роз'їхалась на три континенти: дизайн залишили в Україні, виробництво — у Китай, питання сертифікації та пошуку інвесторів — у США.

Розробка неабияк зацікавила власників домашніх улюбленців по всьому світу. Завдяки Petcube гратися з твариною можна дистанційно через інтернет, де б ви не були. А ще пристрій дозволяє бути спокійним не лише за своїх тварин, а й за безпеку в будинку. Коли стартап розпочав збір коштів на Kickstarter — зібрав колосальні чверть мільйона доларів.

Petcube став першим девайсом, який дозволяє стежити за своїми улюбленцями. Проект увійшов у топ-20 найперспективніших стартапів у Європі. Зараз українці, в команді яких сьогодні працює більше 30 людей, удосконалюють та розвивають свій винахід у Сан-Франциско, Києві та Шеньчжені.

Додамо, що станом на березень 2016 року команда Petcube продала гаджетів на $ 2,5 мільйони доларів.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО
Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд
Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ
Розробки
Український бренд, речі якого творять модну революцію