Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд

Зараз Ольгу Куриленко називають найперспективнішою акторкою Голлівуду, а її партнерами у фільмах є зірки першої величини.

Хтось переконує: щоб досягти успіху, потрібно мріяти. Ольга Куриленко про кіно не мріяла. Коли ти живеш у бідній родині в містечку Бердянськ Запорізької області, коли твої батьки розлучені, а грошей бракує на харчі — тверезо усвідомлюєш, що такі думки просто смішні.

Але в долі свої плани і часом щасливий випадок перевертає твоє життя догори дриґом. У 13 років на звичайній станції метро до неї підійшла незнайомка і запропонувала стати моделлю. Куриленко вхопилася за цей шанс. А за три роки вирушила у Париж підкоряти головний подіум світу.

Працювала без перепочинку, бо знала, що другої можливості доля може й не подарувати. Її фото з’являються на обкладинках провідних глянців: ELLE, Marie Claire і Vogue. Між фотосесіями і дефілюванням відвідувала курси акторської майстерності.

Спочатку у неї були невеличкі ролі, але у 2008 році ім’я Куриленко вивчив увесь світ. З-поміж 400 претенденток саме її обрали на роль подружки Джеймса Бонда. Подейкують, останнє слово було за головним актором – Деніелом Крейгом. З одного боку, цією роллю вона привернула увагу Голлівуду до себе, а з іншого — мала всі шанси закріпити за собою образ просто гарненької дівчини.

Тут уже знадобився характер, щоб переконати режисерів, що вона здатна на більше. І їй таки це вдалося. Рассел Кроу віддав їй роль у своїй стрічці без кастингу. Іншої акторки в цьому образі він не міг уявити. Те ж зробив і Том Круз для фільму "Облівіон".

Якщо хочеш щось отримати, вставай і роби,
— каже Куриленко.

Зараз вона живе за кордоном. Попри звинувачення у непатріотизмі, наполягає: вона любить свою країну і завжди пишається, що є українкою.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО
Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин
Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ
Розробки
Український бренд, речі якого творять модну революцію