Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером

Сергій Григорович є творцем популярних ігор "Козаки" і STALKER, які принесли українцеві величезні статки та світову славу.

Здивування буде більшим, якщо дізнатися, як Сергій цього досягнув.

У 15 років хлопець прийшов у податкову і попросив зареєструвати його фірму. Чиновники тільки посміхнулися і скептично відповіли, що в нього ще й паспорту немає. Але вони ще не знали, що перед ними стояв бізнесмен із багаторічним досвідом.

З 12 років киянин здавав в оренду диски з комп'ютерними іграми своїм однокласникам, з 6 по 10-й клас продавав ігри на базарі. Логотип своєї фірми намалював у 15 років, а стартовий капітал здобув на піратському дубляжі ігор – йшлося про сотні тисяч доларів.

Зі здобуттям повноліття робота закипіла. Вищу освіту Сергій так і не здобув, одразу взявся ставити свою фірму на ноги. Зізнається, йому було важливо здобути авторитет серед працівників, які були старшими за нього іноді на десяток років. Але йому це вдалося, адже він платив зарплату не щомісяця, а щотижня. Так недовіра поступово зникла.

Уже перше дітище – патріотична стратегія "Козаки" – мала приголомшливий успіх, а 20 річний бізнесмен став доларовим мільйонером.

Потім була гра STALKER, що принесла українцям світову славу. Загалом компанія GSC продала більше 9 мільйонів дисків зі своїми іграми.

Киянин вважає, що чоловікам потрібні ігри, адже вони допомагають задовольняти природні інстинкти. Сам він щоправда тепер грає менше – на зміну стрілялкам прийшла бізнес-аналітика, а комп'ютерні стратегії замінились на фінансові.

Звісно, не було все гладко. Зі своїм прискореним темпом, криза середнього віку прийшла у 23 роки. На певний час доводилося заморожувати компанію. Втім кризи – це теж досвід і можливість вийти на новий рівень.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО
Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин
Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ
Розробки
Український бренд, речі якого творять модну революцію