Розробки
Яскравий щоденник — винахід українців, який допоможе сучасним батькам корисно проводити час із дітьми

У сучасному темпі життя молодим батькам треба знайти хоч трохи часу для своїх дітей. І найкращим варіантом для цього стане "Яскравий щоденник".

Це новий сімейний стартап на українському ринку. Придумали і вдихнули життя в цей проект Ірина Негован та її чоловік, і, звісно, допомагали діти. Саме діти, Ілля та Злата, надихнули прогресивну, гаджетову маму на реалізацію такої ідея.

Ірина і її чоловік – обидвоє фінансисти. Вони багато і старанно працюють в цій сфері і зараз. Але окрім цього вони не забувають, що несуть відповідальність батьківства.

Ірина розказує, як починала вона з того, що записувала свої спостереження за сином і за тим, як ті чи інші методики виховання на нього впливають у електронний щоденник Evernote. Пізніше виявилося, що її замітки і поради читають інші мами. Тоді чоловік запропонував вести блог. Так накопичувалися досвід і знання.

З часом, коли син Ілля почав ходити у приватну школу-садок, Ірина помітила, що не може дізнатись від сина, як пройшов день, бо Ілля, як і більшість дітей, завжди відповідав однаково: "Нормально".

Саме тоді у батьків з’явилась ідея створити "Літній щоденник", щоб сину було легше структурувати його враження, а в майбутньому – спогади про дитинство. Потім виявилося, що напрацьованого матеріалу забагато, та і з оточуючими теж хотілося поділитись.

Тоді Ірина вирішила зробити велику книгу на 84 розвороти для батьків та дітей і випустити її на всезагал. Назва придумалась досить швидко – "Яскравий щоденник".

Іронія долі в тому, що насправді "Яскравий щоденник" чорно-білий всередині. Але в цьому є свій шарм і користь. Адже дитина може його сама розмалювати так, як їй захочеться. А для батьків це ще одна можливість дізнатися істинний настрій свого малюка, адже кольори багато означають.

Щоденник весь структурований, розрахований на те, щоб відкривати його з дитиною 3-4 рази на тиждень, і заповнювати всього по одній сторінці. Автори хотіли, щоб кожен новий раз використання чудо-книги був важливою подією як для дитини, так і для батьків. Вкрай необхідно кожен раз, кожну сторінку заповнювати разом.

Цікавим є куточок подяк на кожній сторінці, це спонукає дитину не тільки вміти дякувати, але потім згадувати про те, за що вона дякувала. Тим самим свого малюка можна привчити до оптимізму.

А ще на кожній сторінці є якісь нові і цікаві факти зі світу, в якому ми живемо. Цю частину старанно розробляв тато, чоловік Ірини.

Так, завдяки своїм дітям, два фінансисти перетворились на творчих особистостей, які допомагають тепер багатьом батькам своїм винаходом. До слова, Ірина та її чоловік продовжують працювати у фінансовій сфері.

  • Поділитись у соцмережах

Люди
Історія української кіберспортивної організації, рекорди якої занесені до Книги рекордів Гінеса
Місця
Швидко, смачно та корисно для здоров'я: рецепт для світу від українців
Розробки
Українська сімейна майстерня, яка створює казку для дітей
Люди
Як скандальний українець спокушав найвідоміших жінок Франції
Люди
Як Довженко став сенсацією у світовому кінематографі
Люди
«Pizza Veterano» – тут готують найсмачнішу піцу воїни АТО
Розробки
Як українці зробили революцію на ринку товарів для домашніх тварин
Люди
Як дівчина з Бердянська підкорила Голлівуд
Люди
Історія успішного українця, який в 20 років став доларовим мільйонером
Люди
Легенда оперної сцени: як Крушельницька підкорила світ